ŁĄCZYMY SIŁY

DZIĘKI TEMU, ŻE PODASZ NAM SWÓJ FIRMOWY E-MAIL, BĘDZIEMY MOGLI PRZESYŁAĆ CI WSZYSTKIE

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE I NAJLEPSZE PROMOCJE

ZAPISZ SIĘ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zaznaczenie powyższego okienka oznacza zgodę na otrzymywanie od Lyreco Polska S. A. informacji handlowych i marketingowych wskazanymi kanałami komunikacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera.


Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności


ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

16000 produktów - to przybliżona liczba produktów dostępnych zazwyczaj w naszym magazynie, która zmienia się w zależności od różnych czynników, takich jak sezonowość czy dostępność.

W jednym miejscu - zamówienia realizujemy z magazynu centralnego oraz kilku magazynów regionalnych. Jednak składasz je w całości zawsze w jednym miejscu - na stronie www.

Dostawa w jeden dzień roboczy dotyczy średnio ponad 80 proc. wysyłanych przez nas zamówień. Niekiedy czas ten może się wydłużyć ze względu np. na ograniczoną dostępność niektórych produktów

Obserwuj nas na

COPYRIGHTS 2021 LYRECO

POLITYKA PRYWATNOŚCI